Lité podlahy

Lité anhydritové podlahy

Pro investora, který se zamýšlí nejen nad rychlou a cenově dostupnou realizací obytné stavby, ale klade si také rozumné požadavky na budoucí pohodlí v obytných prostorách může být anhydritová podlaha doslova převratným objevem. Podlaha představuje významnou součást místnosti, na níž jsou kladeny zásadní užitné a funkční požadavky, a proto je její návrh a realizace v popředí pozornosti každého uvážlivého stavaře i investora.

 

Používáme nejmodernější technologie

Samonivelační podlahy pod finální nášlapnou vrstvu představují průlom ve stavební technice i technologii. Díky stavebně fyzikálním vlastnostem je potěr ideální pro podlahové vytápění. Anhydritový potěr se svými tepelnými vlastnostmi nalézá přibližně mezi betonem a dřevem a z předností jednoho či druhého mu vždy zůstává významná část.

Volbou anhydritové podlahy, nejlépe v kombinaci s podlahovým vytápěním, získá investor několik výhod najednou. Vysokou rychlost realizace, dokonalý vodorovný povrch (díky moderní technologii Hilti), tepelně akumulující podlahovou plochu s příjemnou dotykovou teplotou a setrvačností. Zjistěte cenu vaší lité podlahy.

 

 

 jetpack Měřící přístroje HILTI
pro dokonale rovný povrch

  • Provozní rozsah 2-500 m
  • Přesnost +/- 0,75 mm při 10 m
  • Automatické vyrovnání laseru
  • Nejmodernější technologie na trhu

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace